Drużyna U11 – ORLIK– to zespół 19-tu młodych pasjonatów piłki nożnej z rocznika 2013. Drużyna U11 jest najstarszą drużyna obszaru podstawowego. W planowaniu procesu szkolenia i rozwoju zawodników zwracaMY szczególna uwagę na ich aktualne predyspozycje, tak aby w optymalny sposób stworzyć zawodnikom środowisko do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Jednostka treningowa ma na celu doskonalenie techniki piłkarskiej oraz wykorzystanie potencjału indywidualnego zawodnika w grze zespołowej.

Trener – Konrad Czajkowski – Licencjonowany trener UEFA A. Uczestnik wielu staży trenerskich oraz kursokonferencji w Polsce oraz za granicą. Pasjonat futbolu, którego przeznaczeniem jest wychowywanie oraz rozwijanie umiejętności piłkarskich młodych sportowców. Kierujący się ideą: nauczanie piłki nożnej jest procesem pedagogicznym. Stawia ponad wszystko potrzeby dzieci w świetnie zbilansowanym oraz odpowiednim treningu.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: konrad.czajkowski@akademiabvb.pl

II trener – Magdalena Skolarz – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku: „Wychowanie Fizyczne”. W latach 2015 – 2023 czynnie występująca zawodniczka na szczeblu centralnym – I liga oraz Ekstraliga Kobiet. Prywatnie miłośniczka sportu, muzyki symfonicznej oraz filmów.