Drużyna U10 to chłopcy urodzeni w 2012 r. Treningi zespołu odbywają się 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem drużyny jest  nieustanne podnoszenie swoich umiejętności na każdym treningu oraz meczu. Co również ważne kształtowanie charakterów tak, by każdy z naszych młodych zawodników w przyszłości wyrósł na dobrego człowieka, niepoddającego się sportowca, a być może i świetnego piłkarza. Mottem Naszej codziennej pracy jest to, aby dawać z siebie wszystko, kochać to co robiMY i wspólnie grać pełni pasji!

Trener Mateusz Piesiur – 27.07.1987 r. urodzony w Pszczynie, mieszkaniec Goczałkowic-Zdroju.

Trener z licencją UEFA A. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Uczestnik wielu konferencji, staży i obserwacji szkoleniowych w kraju i za granicą.

Systematycznie poszerza swoją wiedzę dotyczącą procesu szkolenia dzieci i młodzieży. Każdy trening oraz mecz jest dla niego nowym doświadczeniem i to najbardziej ceni w swoim zawodzie.

Jego trenerskim drogowskazem są słowa: „dzieci nigdy nie przegrywają. Dzieci albo wygrywają albo się uczą”, i tym kieruje się w codziennej pracy ze swoimi podopiecznymi.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec dwóch synów.

Telefon kontaktowy: 533 072 498

Email: mateusz.piesiur@akademiabvb.pl

II trener: Karol Sodzawiczny

Licencjonowany trener UEFA C, uczestnik wielu kursokonferencji i staży trenerskich. Jako trener ma doświadczenie w pracy z dziećmi w przedziale wiekowym od 4 do 12 lat, a od ponad roku także z seniorami. Jednak uwielbia pracę z dziećmi, wiedząc że jest to wyzwanie wymagające, ale dające dużo satysfakcji. Jego misją jest takie przeprowadzenie treningu, aby podopieczny był zadowolony, a trener osiągnął zamierzony cel.

Prywatnie od niedawna szczęśliwy mąż.