Drużyna U10 – Orlik Młodszy – pełna pasji 16-osobowa drużyna U10, czyli chłopcy urodzeni w 2013 roku. Treningi zespołu odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem drużyny jest nieustanny rozwój sportowy, a także równie ważny dla nas – rozwój społeczny. Budowanie ducha drużyny, przyswajanie zasad i wartości, które są dla nas celem nadrzędnym. ChceMY, aby nasi młodzi gracze mogli rozwijać swoją pasję oraz stawali się lepszymi zawodnikami i ludźmi każdego dnia! DajMY z siebie wszystko!

Trener – Konrad Czajkowski – Licencjonowany trener UEFA A. Uczestnik wielu staży trenerskich oraz kursokonferencji w Polsce oraz za granicą. Pasjonat futbolu, którego przeznaczeniem jest wychowywanie oraz rozwijanie umiejętności piłkarskich młodych sportowców. Kierujący się ideą: nauczanie piłki nożnej jest procesem pedagogicznym. Stawia ponad wszystko potrzeby dzieci w świetnie zbilansowanym oraz odpowiednim treningu.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: konrad.czajkowski@akademiabvb.pl

II trener – Daniel Król – Licencjonowany trener UEFA A. Doświadczenie trenerskie zdobywa od 2015 roku pracując z dziećmi od U8 do piłki seniorskiej. Uczestnik wielu staży trenerskich i kursokonferencji. Największe inspiracje czerpie od trenera Dawida Szwargi i grupy Deductor, gdzie uzyskiwał wiedzę z rozumienia gry, filozofii treningu i indywidualnego rozwoju piłkarza. Zawodowo związany z JSW S.A. W myśl przewodniego hasła węglowej spółki: „Wydobywamy to co najlepsze” próbuje tą zasadę przenieść na poziom boiska, gdzie stara się z zawodników wykrzesać ich maksymalne możliwości. Prywatnie czas spędza z rodziną. Fan FC Barcelony, NBA i dobrej książki.