Drużyna U9 – ŻAK – chłopcy urodzeni w 2014 roku, to drużyna, która rozpoczęła drugi sezon treningów w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. Treningi zespołu odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki, a w weekendy najczęściej rozgrywamy mecze sparingowe i Turnieje Pasji. Drużyna należy do obszaru podstawowego, którego głównym założeniem jest nauka i doskonalenie umiejętności technicznych, czerpanie radości z grania w piłkę, motywowanie do ruchu poprzez różnorakie aktywności fizyczne oraz nauka gry w piłkę nożną poprzez małe gry.

Trener – Szymon Grzywa – Licencjonowany trener UEFA A z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Były zawodnik na poziomie III ligi. Uczestnik wielu staży trenerskich i kursokonferencji w Polsce (Lech Poznań, Legia Warszawa) oraz za granicą (S.C. Freiburg, Borussia Dortmund). Miłośnik piłki nożnej, którego przeznaczeniem jest wieloobszarowy rozwój młodego sportowca oraz siebie jako trenera. Prywatnie kochający mąż i szczęśliwy tata.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: szymon.grzywa@akademiabvb.pl

II trener – Daniel Król – Licencjonowany trener UEFA A. Doświadczenie trenerskie zdobywa od 2015 roku pracując z dziećmi od U8 do piłki seniorskiej. Uczestnik wielu staży trenerskich i kursokonferencji. Największe inspiracje czerpie od trenera Dawida Szwargi i grupy Deductor, gdzie uzyskiwał wiedzę z rozumienia gry, filozofii treningu i indywidualnego rozwoju piłkarza. Zawodowo związany z JSW S.A. W myśl przewodniego hasła węglowej spółki: „Wydobywamy to co najlepsze” próbuje tą zasadę przenieść na poziom boiska, gdzie stara się z zawodników wykrzesać ich maksymalne możliwości. Prywatnie czas spędza z rodziną. Fan FC Barcelony, NBA i dobrej książki.