Drużyna U9 – ŻAK – chłopcy urodzeni w 2014 roku, to drużyna, która rozpoczęła drugi sezon treningów w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. Treningi zespołu odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki, a w weekendy najczęściej rozgrywamy mecze sparingowe i Turnieje Pasji. Drużyna należy do obszaru podstawowego, którego głównym założeniem jest nauka i doskonalenie umiejętności technicznych, czerpanie radości z grania w piłkę, motywowanie do ruchu poprzez różnorakie aktywności fizyczne oraz nauka gry w piłkę nożną poprzez małe gry.

Trener – Mateusz Maciążka – Licencjonowany trener UEFA A, posiadający 8 letni staż w pracy trenerskiej. Absolwent Wyższej Szkoły Sportu we Wrocławiu na kierunku Analityk Gry Sportowej oraz Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w Warszawie na kierunku Trener przygotowania motorycznego. Uczestnik wielu konferencji i szkoleń. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat, na początku jako zawodnik, teraz jako trener.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: mateusz.maciazka@akademiabvb.pl

Trener – Sandra Wróbel – Studentka kierunku “Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” w Wodzisławiu Śląskim.
Jej głównym założeniem w treningu jest zbilansowany rozwój psychiczny oraz fizyczny dzieci, zwiększanie poczucia własnej wartości zawodników. “Każdy szuka przepisu na sukces, ale nikt nie chce słyszeć, że kluczowym składnikiem sukcesu są porażki”. Pozwólmy dzieciom na popełnianie błędów, samodzielne podejmowanie decyzji, to z pewnością będzie dla nich wartościową lekcją w drodze do realizacji wyznaczonych celów. Zainteresowania: psychologia, podróże, montaż filmików.