Drużyna U10 – ORLIK MŁODSZY – pełna pasji 16-osobowa drużyna U10, czyli chłopcy urodzeni w 2014 roku. Treningi zespołu odbywają się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem drużyny jest nieustanny rozwój sportowy, a także równie ważny dla nas – rozwój społeczny. Budowanie ducha drużyny, przyswajanie zasad i wartości, które są dla nas celem nadrzędnym. ChceMY, aby nasi młodzi gracze mogli rozwijać swoją pasję oraz stawali się lepszymi zawodnikami i ludźmi każdego dnia! DajMY z siebie wszystko!

Trener – Emil Kosiec – Licencjonowany trener UEFA A oraz Futsal C. Absolwent studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Jagielloński w Krakowie, studiów podyplomowych „Psychologia sportu w nurcie sportu pozytywnego” na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych „Trener Taktyk” w Wyższej Szkole Zarządzania i Coachingu we Wrocławiu. Prywatnie miłośnik literatury faktu, gier planszowych i muzyki filmowej.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: emil.kosiec@akademiabvb.pl

II trener – Tomasz Kozieł – Licencjonowany trener UEFA B oraz absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Z piłką nożną związany nieprzerwanie od 6 roku życia jako zawodnik do chwili obecnej. Żyje w myśl zasady: „Jeśli raz się poddasz to może stać się nawykiem. Nigdy się nie poddawaj”. Uważa, że nic nigdy nie jest do końca przesądzone i zawsze jest jakieś wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Pasjonat sportu, muzyki i motoryzacji.