Drużyna U9 czyli chłopcy urodzeni w 2013 roku. Treningi zespołu odbywają się 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem drużyny jest nieustanny rozwój sportowy, a także równie ważny dla nas – rozwój społeczny. Budowanie ducha drużyny, przyswajanie zasad i wartości, które są dla nas celem nadrzędnym. ChceMY, aby nasi młodzi gracze mogli rozwijać swoją pasję oraz stawali się lepszymi zawodnikami i ludźmi każdego dnia! DajMY z siebie wszystko!

Trener Konrad Czajkowski – 09.05.1991r., urodzony w Jaworznie, mieszkaniec Jaworzna.

Licencjonowany trener UEFA A. Uczestnik wielu staży trenerskich oraz kursokonferencji w Polsce oraz za granicą. Pasjonat futbolu, którego przeznaczeniem jest wychowywanie oraz rozwijanie umiejętności piłkarskich młodych sportowców. Kierujący się ideą: nauczanie piłki nożnej jest procesem pedagogicznym. Stawia ponad wszystko potrzeby dzieci w świetnie zbilansowanym oraz odpowiednim treningu. Prywatnie kochający mąż i szczęśliwy tata.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: konrad.czajkowski@akademiabvb.pl

II trener: Małgorzata Hubczyk

Licencjonowany trener UEFA B, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku ,,zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi’’, w trakcie studiów pedagogicznych. Uczestniczka wielu szkoleń, kursokonferencji trenerskich oraz staży (w tym staż w akademii Chicago Fire). W wolnych chwilach instruktor narciarstwa oraz pasjonatka wielu sportów w szczególności skiturów. Poza sportem poświęca czas na dobry film/książkę, podróże i spędzanie czasu z najbliższymi.