Drużyna U8 – ŻAK MŁODSZY – najmłodsza drużyna obszaru podstawowego naszej Akademii w sezonie 2022/2023. Zespół składa się z dzieci urodzonych w 2015 roku. Treningi zespołu U8 odbywają się w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem treningu jest rozwijanie u dzieci zamiłowania do sportu pod wszystkimi jego względami oraz wzmacnianie swojej pasji jaką jest gra w piłkę nożną, aby w przyszłości wyrośli na wspaniałych ludzi oraz sportowców. Głównym celem, który realizujeMY na treningu jest poznanie oraz nauka podstaw techniki piłkarskiej, a więc: prowadzenie, podania, przyjęcia i zabrania się z piłką, zwody, strzał na bramkę i gra głową.  KochaMY to co robiMY!

Trener – Karolina Piesiur – Licencjonowany trener UEFA A. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestniczka wielu kursokonferencji i staży trenerskich w Polsce i za granicą. Od najmłodszych lat związana z piłką nożną. Początkowo jako zawodniczka, kolejno sędzia, a od 8 lat poświęcona kształceniu i wychowaniu młodych adeptów piłki nożnej. Jej celem jest wychowanie i rozwijanie zamiłowania do sportu u młodych zawodników piłki nożnej. W życiu kieruje się mottem: „Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśMY, aby go osiągnąć

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: karolina.piesiur@akademiabvb.pl

II trener – Sandra Wróbel – Studentka kierunku “Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” w Wodzisławiu Śląskim. Jej głównym założeniem w treningu jest zbilansowany rozwój psychiczny oraz fizyczny dzieci, zwiększanie poczucia własnej wartości zawodników. “Każdy szuka przepisu na sukces, ale nikt nie chce słyszeć, że kluczowym składnikiem sukcesu są porażki”. Pozwólmy dzieciom na popełnianie błędów, samodzielne podejmowanie decyzji, to z pewnością będzie dla nich wartościową lekcją w drodze do realizacji wyznaczonych celów. Zainteresowania: psychologia, podróże, montaż filmików.