Drużyna U8 czyli chłopcy urodzeni w 2014 roku, to drużyna stworzona od sezonu 2021/2022. Treningi zespołu odbywają się 3 razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Celem drużyny jest nieustanny rozwój sportowy, a także równie ważny dla nas – rozwój społeczny. Budowanie ducha drużyny, przyswajanie zasad i wartości, które są dla nas celem nadrzędnym. ChceMY, aby nasi młodzi gracze mogli rozwijać swoją pasję oraz stawali się lepszymi zawodnikami i ludźmi każdego dnia! DajMY z siebie wszystko!

Trener Szymon Grzywa – 08.01.1992r., pochodzi z Jawiszowic, mieszkaniec Oświęcimia.

Licencjonowany trener UEFA A z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy trenerskiej z dziećmi i młodzieżą. Były zawodnik na poziomie III ligi. Uczestnik wielu staży trenerskich i kursokonferencji w Polsce oraz za granicą. Miłośnik piłki nożnej, którego przeznaczeniem jest wieloobszarowy rozwój młodego sportowca. Prywatnie kochający mąż i szczęśliwy tata.

Telefon kontaktowy: 533 081 885

Email: szymon.grzywa@akademiabvb.pl

II trener: Maciej Kazimierowicz

Licencjonowany trener UEFA B oraz absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Aktualnie zawodnik LKS Goczałkowice-Zdrój i trener obszaru podstawowego. Pasjonat piłki nożnej, ale przede wszystkim zdrowego trybu życia oraz ogólnego rozwoju. Kierując się ideą „Najpierw kto, potem co”. Buduje efektywność treningu bazując na relacjach z dziećmi i młodzieżą.

Prywatnie czas spędza z rodziną i przyjaciółmi. Lubi dobrą książkę czy film.