Najmłodsza drużyna naszej Akademii, która od sezonu 2021/2022 wchodzi w skład nowopowstałego obszaru – początkowego.  Zespół składa się z dzieci urodzonych w 2015 roku. Młodzi piłkarze trenują w poniedziałki, środy oraz piątki. Celem treningu jest radość, dobra zabawa, samozadowolenie i fascynacja aktywnością fizyczną oraz treningiem sportowym (piłkarskim). Treningi to przede wszystkim forma gier i zabaw, na których zawodnicy poznają różne czynności ruchowe i koordynacyjne, budują kontakt z rówieśnikami oraz poznają zasady współzawodnictwa sportowego.

Trener: Karolina Piesiur  – urodzona w Pszczynie, mieszkanka Łąki.

Licencjonowany trener UEFA B. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestniczka wielu kursokonferencji i staży trenerskich w Polsce. Od najmłodszych lat związana z piłką nożną. Początkowo jako zawodniczka, kolejno sędzia, a od 6 lat poświęcona kształceniu i wychowaniu młodych adeptów piłki nożnej. Jej celem jest wychowanie i rozwijanie zamiłowania do sportu u młodych zawodników piłki nożnej.

W wolnej chwili rozwija swoje zainteresowanie do gór oraz podróży.

W życiu kieruje się mottem: „Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśMY, aby go osiągnąć

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: karolina.piesiur@akademiabvb.pl