Drużyna U7 – SKRZAT – Najmłodsza drużyna naszej Akademii, która w sezonie 2022/2023 wchodzi w skład obszaru początkowego.  Zespół składa się z dzieci urodzonych w 2016 roku. Młodzi piłkarze trenują w poniedziałki, środy oraz piątki. Celem treningu jest radość, dobra zabawa, samozadowolenie i fascynacja aktywnością fizyczną oraz treningiem sportowym (piłkarskim). Treningi to przede wszystkim forma gier i zabaw, na których zawodnicy poznają różne czynności ruchowe i koordynacyjne, budują kontakt z rówieśnikami oraz poznają zasady współzawodnictwa sportowego.

Trener – Sandra Wróbel – Studentka kierunku “Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna” w Wodzisławiu Śląskim.
Jej głównym założeniem w treningu jest zbilansowany rozwój psychiczny oraz fizyczny dzieci, zwiększanie poczucia własnej wartości zawodników. “Każdy szuka przepisu na sukces, ale nikt nie chce słyszeć, że kluczowym składnikiem sukcesu są porażki”. Pozwólmy dzieciom na popełnianie błędów, samodzielne podejmowanie decyzji, to z pewnością będzie dla nich wartościową lekcją w drodze do realizacji wyznaczonych celów. Zainteresowania: psychologia, podróże, montaż filmików.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: akademia@akademiabvb.pl 

Trener – Małgorzata Hubczyk – Licencjonowany trener UEFA B, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku ,,zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi’’, oraz podyplomowych studiów pedagogicznych. Uczestniczka wielu szkoleń, kursokonferencji trenerskich oraz staży (w tym staż w akademii Chicago Fire). W wolnych chwilach instruktor narciarstwa oraz pasjonatka wielu sportów. Poza sportem poświęca czas na dobry film/książkę, podróże i spędzanie czasu z najbliższymi.