Drużyna U15 – TRAMPKARZ – najstarsza drużyna naszej Akademii, która w obecnym sezonie 2023/2024 liczyć będzie 23 zawodników urodzonych w 2009 roku. Drużyna ta znajduje się w obszarze budującym II, gdzie głównym celem jest: dalsze rozwijanie kreatywność oraz radości z gry, systematyczny trening techniczny, podstawowe taktyczne założenia w obronie i ataku oraz kształtowanie własnej inicjatywy oraz motywacji do osiągnięcia i chęci rozwoju.

Trener – Maciej Sternal – Licencjonowany trener UEFA A. Od zawsze związany ze sportem, który jest częścią jego życia. Piłka jest jego pasją. Miłośnik psychologii. Dobra książka lub rowerowy wypad to jego sposób na spędzanie wolnego czasu.

Telefon kontaktowy: 533 080 409 

Email: maciej.sternal@akademiabvb.pl

II Trener – Dariusz Soloch Licencjonowany trener UEFA A, posiadający 16 letni staż w pracy trenerskiej. Uczestnik licznych konferencji i zagranicznych staży trenerskich m.in. w takich klubach jak: Atletico de Madrid, Real Sociedad san Sebastian, SL Benefica Lizbona. Absolwent pedagogiki, a obecnie student psychologii pracy oraz zarządzania zasobami ludzkimi.