Drużyna U13 – Młodzik – to mieszanka 24 charakternych zawodników urodzonych w roku 2010. Drużyna ta należy do obszaru budującego I, którego głównym założeniem jest zbudowanie i utrwalenie fundamentu ze zdobytych do tej pory umiejętności. StawiaMY sobie ambitne cele, które konsekwentnie staraMY się realizować. UczyMY się poprzez podejmowanie właściwych decyzji, które pomagają nam się rozwijać w odpowiedni i zrównoważony sposób. W tej kategorii wiekowej zwracaMY uwagę na kreatywność naszych zawodników, a MY jako trenerzy staraMY się stworzyć jak najlepsze środowisko do podnoszenia swoich umiejętności technicznych, taktycznych, motorycznych oraz mentalnych.

Trener – Rafał Woźny – Licencjonowany trener UEFA Elite Youth A oraz UEFA A. Uczestnik staży trenerskich min. Lech Poznań, FC Porto, Athletic Bilbao, Real Sociedad, Bolton Wanderers, Slovan Bratislava. Moją maksymą w prowadzeniu dzieci i młodzieży jest świadomość, że to czego nauczam jest mniej istotne od tego co prezentuję swoją osobą, gdyż do dzieci/młodzieży bardziej przemawia to co widzą aniżeli to co słyszą. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz tata Alicji i Szymona. Uwielbiam muzykę, książkę i leniuchowanie.

Telefon kontaktowy: 533 080 409

E-mail: rafal.wozny@akademiabvb.pl

II trener – Tomasz Kozieł – Licencjonowany trener UEFA B oraz absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Z piłką nożną związany nieprzerwanie od 6 roku życia jako zawodnik do chwili obecnej. Żyje w myśl zasady: „Jeśli raz się poddasz to może stać się nawykiem. Nigdy się nie poddawaj”. Uważa, że nic nigdy nie jest do końca przesądzone i zawsze jest jakieś wyjście nawet z najtrudniejszej sytuacji. Pasjonat sportu, muzyki i motoryzacji.

Trener przygotowania motorycznego – Magdalena Kulska – Studentka 3. roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od najmłodszych związana ze sportem. Zawodniczka badmintona, obecnie należąca do kadry narodowej U23. Od 2019 roku poprzez pracę z młodymi sportowcami poszerza swoją wiedze dotycząca procesu szkolenia zawodników oraz treningu motorycznego. Sądzi, że ludzkie ciało to znakomicie funkcjonująca maszyna, która w połączeniu z determinacją oraz chęcią osiągnięcia wielkich rzeczy może zaprowadzić sportowca na wyżyny swoich możliwości.

Trener bramkarzy – Mateusz Potoczny – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe. W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji. W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl