Drużyna U14 – TRAMPKARZ MŁODSZY- drużyna Akademii, która od obecnego sezonu 2023/2024 wchodzi w skład obszaru – budującego II. Ten dwuletni okres charakteryzuje się na wcieleniu wszelkich umiejętności indywidualnych zawodników w całość jedenastoosobowej drużyny i wydobyciu z wszystkich jak najlepszych cech tak, aby drużyna pomagała rozwijać się jednostkom i aby jednostka budowała siłę drużyny.  Zespół składa się z dzieci urodzonych w 2010 roku – 25 zawodników, 2 trenerów oraz trenera bramkarzy i przygotowania motorycznego. Zawodnicy trenują w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki. Treningi to przede wszystkim forma gier i wyzwań dla zawodników, którzy kształtują się jako piłkarze, ale i wartościowi i pewni siebie ludzie.

Trener – Rafał Woźny – Licencjonowany trener UEFA Elite Youth A oraz UEFA A. Uczestnik staży trenerskich min. Lech Poznań, FC Porto, Athletic Bilbao, Real Sociedad, Bolton Wanderers, Slovan Bratislava. Moją maksymą w prowadzeniu dzieci i młodzieży jest świadomość, że to czego nauczam jest mniej istotne od tego co prezentuję swoją osobą, gdyż do dzieci/młodzieży bardziej przemawia to co widzą aniżeli to co słyszą. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz tata Alicji i Szymona. Uwielbiam muzykę, książkę i leniuchowanie.

Telefon kontaktowy: 533 080 409

E-mail: rafal.wozny@akademiabvb.pl

II trener Łukasz Kwaśny – trener z licencją UEFA C. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat. Przeszedł drogę od piłkarza do trenera. Po drodze pracując jako dziennikarz radiowy w redakcji sportowej, koordynator sprzedaży w dużej sieci sklepów sportowych odpowiadający między innymi za piłkę nożną na rynku polskim oraz czeskim, a kończąc na stanowisku organizatora szkoleń trenerskich. W wolnej chwili od piłki nożnej czytający kryminały. Posiadający kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi wzbogacone między innymi stażem w młodzieżowych drużynach Rekordu Bielsko-Biała.

Trener bramkarzy – Mateusz Potoczny – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe. W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji. W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl