To najstarsza drużyna naszej Akademii, którą tworzą zawodnicy urodzeni w 2009 r. W skład drużyny wchodzi dwudziestu trzech charakternych zawodników, którzy tworzą jedną drużynę. Treningi piłkarskie prowadzone są cyklicznie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Na tym etapie szkolenia trening piłkarski powinien opierać się na dużej kreatywności zawodników, którzy zainspirowani przez trenera powinni zawsze wybierać odpowiednie rozwiązania, a nie być podporządkowanym decyzjom trenera.

Trener Adam Natkaniec – 13.09.1992 r. urodzony w Lędzinach, mieszkaniec Lędzin.

Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończył dziennikarstwo. Uczestnik wielu staży oraz konferencji trenerskich. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat, na początku jako zawodnik, teraz jako trener. W swojej trenerskiej pasji kieruje się przekonaniem, że pracując nad rozwojem młodych sportowców, rozwija też samego siebie. U zawodników najbardziej ceni kreatywność oraz chęć stawania się lepszym z treningu na trening. Jego inspiracją i wzorem do naśladowania jest Jürgen Klopp. Prywatnie szczęśliwy mąż, fan dobrych książek i gier wideo.

Telefon kontaktowy: 533-080-409

E-mail: adam.natkaniec@akademiabvb.pl

II trener: Rafał Woźny

Licencjonowany trener UEFA Elite Youth A oraz UEFA A. Uczestnik staży trenerskich min. Lech Poznań, FC Porto, Athletic Bilbao, Real Sociedad, Bolton Wanderers, Slovan Bratislava. Były trener koordynator oraz współtwórca systemu szkolenia UKS Football Academy. Moją maksymą w prowadzeniu dzieci i młodzieży jest świadomość, że to czego nauczam jest mniej istotne od tego co prezentuję swoją osobą, gdyż do dzieci/młodzieży bardziej przemawia to co widzą aniżeli to co słyszą. Interesuję się  psychologią sportu – jestem w trakcie studiów o kierunku psychologia. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz tata Alicji i Szymona. Uwielbiam muzykę, książkę i leniuchowanie.