To najstarsza drużyna naszej Akademii, którą tworzą zawodnicy urodzeni w 2009 r. W skład drużyny wchodzi dwudziestu dwóch charakternych zawodników, którzy tworzą jedną drużynę. Treningi piłkarskie prowadzone są cyklicznie w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek. Na tym etapie szkolenia trening piłkarski powinien opierać się na dużej kreatywności zawodników, którzy zainspirowani przez trenera powinni zawsze wybierać odpowiednie rozwiązania, a nie być podporządkowanym decyzjom trenera.

Trener: Adam Natkaniec – 13.09.1992 r. urodzony w Lędzinach, mieszkaniec Lędzin.

Licencjonowany trener UEFA A. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego, gdzie ukończył dziennikarstwo. Uczestnik wielu staży oraz konferencji trenerskich. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat, na początku jako zawodnik, teraz jako trener. W swojej trenerskiej pasji kieruje się przekonaniem, że pracując nad rozwojem młodych sportowców, rozwija też samego siebie. U zawodników najbardziej ceni kreatywność oraz chęć stawania się lepszym z treningu na trening. Jego inspiracją i wzorem do naśladowania jest Jürgen Klopp. Prywatnie szczęśliwy mąż, fan dobrych książek i gier wideo.

Telefon kontaktowy: 533 080 409

E-mail: adam.natkaniec@akademiabvb.pl

II trener: Radosław Operchalski

Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach: Wychowanie Fizyczne oraz Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Od najmłodszych lat sport jest częścią jego życia. Będąc zawodnikiem za młodu, dzisiaj jako trener rozwija swoją pasję i zamiłowanie do piłki nożnej. Chęć zdobywania wiedzy spełnia uczestnicząc w organizowanych konferencjach oraz szkoleniach.
Jedną z najważniejszych zasad, którą się kieruje jest partnerstwo oraz wzajemny szacunek w relacji trener-zawodnik. W swoim życiu prywatnym oraz zawodowym stawia na samorozwój oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

W wolnym czasie poznaje i praktykuje każdego rodzaju formy aktywności ruchowej.

Trener bramkarzy: Mateusz Potoczny – urodzony w Tychach, mieszkaniec Tychów.

Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe.

W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji.

W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

E-mail: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Trenerka przygotowania motorycznego: Magda Kulska – 12.10.2000 r., urodzona w Tychach, mieszkanka Bierunia.

Studentka 3. roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od najmłodszych związana ze sportem.

Zawodniczka badmintona obecnie należąca do kadry narodowej U23. Od 2019 roku poprzez pracę z młodymi sportowcami poszerza swoją wiedze dotycząca procesu szkolenia zawodników oraz treningu motorycznego. Sądzi, że ludzkie ciało to znakomicie funkcjonująca maszyna, która w połączeniu z determinacją oraz chęcią osiągnięcia wielkich rzeczy może zaprowadzić sportowca na wyżyny swoich możliwości.