Drużyna U13 – MŁODZIK- to mieszanka 25 charakternych zawodników urodzonych w roku 2011. Drużyna ta należy do obszaru budującego I, którego głównym założeniem jest zbudowanie i utrwalenie fundamentu ze zdobytych do tej pory umiejętności. StawiaMY sobie ambitne cele, które konsekwentnie staraMY się realizować. UczyMY się poprzez podejmowanie właściwych decyzji, które pomagają nam się rozwijać w odpowiedni i zrównoważony sposób. W tej kategorii wiekowej zwracaMY uwagę na kreatywność naszych zawodników, a MY jako trenerzy staraMY się stworzyć jak najlepsze środowisko do podnoszenia swoich umiejętności technicznych, taktycznych, motorycznych oraz mentalnych.

Trener – Artur Ząbek – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Wyższej Szkoły Sportu we Wrocławiu na kierunku sport. Uczestnik wielu staży oraz konferencji trenerskich. Z piłką nożną związany od najmłodszych lat, na początku jako zawodnik, teraz jako trener. Sezon 2021/2022 spędził w Egipcie jako koordynator Akademii Ghazl El Mahalla (Egipska Ekstraklasa). W swoim trenerskim przekonaniu kieruje się tym, że sukcesu nie mierzy się ilością pucharów, ale tym jaki dystans musieliśMY przebyć, aby dotrzeć w miejsce, w którym jesteśMY.

Telefon kontaktowy: 533 072 498

Email: artur.zabek@akademiabvb.pl

II Trener – Radosław Operchalski – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunkach: Wychowanie Fizyczne oraz Aktywność Fizyczna i Żywienie w Zdrowiu Publicznym. Od najmłodszych lat sport jest częścią jego życia. Będąc zawodnikiem za młodu, dzisiaj jako trener rozwija swoją pasję i zamiłowanie do piłki nożnej. Chęć zdobywania wiedzy spełnia uczestnicząc w organizowanych konferencjach oraz szkoleniach. Jedną z najważniejszych zasad, którą się kieruje jest partnerstwo oraz wzajemny szacunek w relacji trener-zawodnik. W swoim życiu prywatnym oraz zawodowym stawia na samorozwój oraz wytrwałość w dążeniu do celu. W wolnym czasie poznaje i praktykuje każdego rodzaju formy aktywności ruchowej.

Trener bramkarzy – Mateusz Potoczny – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe. W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji. W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl