Dwudziestoosobowa drużyna pełna pasji, w skład której wchodzą sportowcy urodzeni w roku 2010. Młodzi piłkarze trenują cyklicznie w każdy poniedziałek, wtorek oraz czwartek pod okiem 3-osobowego sztabu szkoleniowego. Nadrzędnym celem drużyny jest ciągły rozwój osobisty, społeczny oraz sportowy. Podstawą funkcjonowania drużyny jest przekonanie – aby być dobrym sportowcem, piłkarzem, przede wszystkim trzeba być dobrym człowiekiem, kolegą. Poprzez zaszczepianie takich wartości jak: duch drużyny, etos pracy, kultura gry, samodoskonalenie oraz samorealizacja – nasi zawodnicy będą przygotowani do realizacji swoich największych marzeń w przyszłości!

Trener Artur Kitka – 30.09.1996 r., urodzony w Żywcu, mieszkaniec Ciśca.

Licencjonowany trener piłkarski UEFA B. Absolwent studiów licencjackich Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, na kierunku Wychowanie Fizyczne. Od 2015 roku trener piłkarski dzieci i młodzieży. Uczestnik wielu konferencji oraz stażów trenerskich zarówno w Polsce jak i za granicą. Pasjonat piłki nożnej, który jest czynnym piłkarsko zawodnikiem. W swojej pracy dużą wagę przykłada do sfery psychologiczno-pedagogicznej, myśląc o rozwoju dzieci. Miłośnik tradycji góralskich, które w wolnym czasie chętnie kultywuje.

Telefon kontaktowy: 533-072-498

Email: artur.kitka@akademiabvb.pl 

II trener: Tomasz Kozieł

Trener z licencją UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku wychowania fizycznego. Z piłką nożna związany nieprzerwanie od 7 roku życia poprzez trenowanie młodzieży, sędziowanie oraz czynnie jako zawodnik do dnia dzisiejszego. Uczestnik wielu kursokonferencji i staży trenerskich w Polsce.

Poza piłką nożną fascynuje się snowboardem, siatkówką, koszykówką, wspinaczką, muzyką oraz motoryzacją.