Osiemnastoosobowa drużyna pełna pasji, w skład której wchodzą sportowcy urodzeni w roku 2010. Młodzi piłkarze trenują cyklicznie w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek oraz piątek pod okiem 4-osobowego sztabu szkoleniowego. Nadrzędnym celem drużyny jest ciągły rozwój osobisty, społeczny oraz sportowy. Podstawą funkcjonowania drużyny jest przekonanie – aby być dobrym sportowcem, piłkarzem, przede wszystkim trzeba być dobrym człowiekiem, kolegą. Poprzez zaszczepianie takich wartości jak: duch drużyny, etos pracy, kultura gry, samodoskonalenie oraz samorealizacja – nasi zawodnicy będą przygotowani do realizacji swoich największych marzeń w przyszłości!

Trener: Rafał Woźny – 30.12.1975 r., urodzony w Jastrzębiu-Zdroju, mieszkaniec Żor.

Licencjonowany trener UEFA Elite Youth A oraz UEFA A. Uczestnik staży trenerskich min. Lech Poznań, FC Porto, Athletic Bilbao, Real Sociedad, Bolton Wanderers, Slovan Bratislava. Były trener koordynator oraz współtwórca systemu szkolenia UKS Football Academy. Moją maksymą w prowadzeniu dzieci i młodzieży jest świadomość, że to czego nauczam jest mniej istotne od tego co prezentuję swoją osobą, gdyż do dzieci/młodzieży bardziej przemawia to co widzą aniżeli to co słyszą. Interesuję się  psychologią sportu – jestem w trakcie studiów o kierunku psychologia. Prywatnie szczęśliwy mąż oraz tata Alicji i Szymona. Uwielbiam muzykę, książkę i leniuchowanie.

Telefon kontaktowy: 533 080 409

Email: rafal.wozny@akademiabvb.pl 

II trener: Tomasz Kozieł

Trener z licencją UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach na kierunku wychowania fizycznego. Z piłką nożna związany nieprzerwanie od 7 roku życia poprzez trenowanie młodzieży, sędziowanie oraz czynnie jako zawodnik do dnia dzisiejszego. Uczestnik wielu kursokonferencji i staży trenerskich w Polsce.

Poza piłką nożną fascynuje się snowboardem, siatkówką, koszykówką, wspinaczką, muzyką oraz motoryzacją.

Trener bramkarzy: Mateusz Potoczny – urodzony w Tychach, mieszkaniec Tychów.

Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe.

W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji.

W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

E-mail: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Trenerka przygotowania motorycznego: Magda Kulska – 12.10.2000 r., urodzona w Tychach, mieszkanka Bierunia.

Studentka 3. roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Od najmłodszych związana ze sportem.

Zawodniczka badmintona obecnie należąca do kadry narodowej U23. Od 2019 roku poprzez pracę z młodymi sportowcami poszerza swoją wiedze dotycząca procesu szkolenia zawodników oraz treningu motorycznego. Sądzi, że ludzkie ciało to znakomicie funkcjonująca maszyna, która w połączeniu z determinacją oraz chęcią osiągnięcia wielkich rzeczy może zaprowadzić sportowca na wyżyny swoich możliwości.