Chłopcy urodzeni w 2011 roku stanowią drużynę U10 Naszej Akademii. Treningi odbywają się regularnie w poniedziałki, wtorki oraz czwartki. Dodatkowo młodzi piłkarze uczestniczą w różnych turniejach piłkarskich, a także rozgrywkach ligowych. Chcemy, aby piłka nożna stała się narzędziem do kształtowania osobowości każdego zawodnika. Pragniemy również zadbać o rozwój sportowy dzieci kierując się hasłem: dajMY z siebie wszystko!

Trener Radosław Rakowski – 18.02.1995 r., urodzony w Pszczynie, mieszkaniec Pszczyny.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi”. Posiada licencję trenerską UEFA A oraz licencję sędziowską, a ponadto jest czynnym zawodnikiem. Pszczynianin, od lat związany z lokalnym sportem. Twierdzi, że pierwszym warunkiem do bycia fachowcem jest ambicja oraz cierpliwość w dążeniu do celu. W swoim życiu często kieruje się mottem „step by step”. Poza merytorycznymi treściami, profesjonalną organizacją zajęć i treningów, dba o dobrą atmosferę i integrację zespołu. Jego główna wizja to ukierunkowanie procesu szkolenia w sposób, który umożliwi ukształtowanie zawodnika o dużych umiejętnościach indywidualnych, cechującego się pewnością siebie, kreatywnością i inteligencją.

Telefon kontaktowy: 533-072-498

Email: radoslaw.rakowski@akademiabvb.pl

II trener: Karolina Piesiur 

Licencjonowany trener UEFA B. Od najmłodszych lat związana z piłką nożną. Początkowo jako zawodniczka, kolejno sędzia, a od 5 lat poświęcona kształceniu i wychowaniu młodych adeptów piłki nożnej. Na co dzień trener asystent Akademii BVB im. Łukasza Piszczka i trener grup młodzieżowych w klubie Ludowego Klubu Sportowego w Goczałkowicach. Jej celem jest wychowanie i rozwijanie zamiłowania do sportu u młodych zawodników piłki nożnej.

Obecnie student Wychowania Fizycznego IIO na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

W życiu kieruje się mottem: „Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki. Jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”.