Drużyna U12 – MŁODZIK MŁODSZY – to chłopcy urodzeni w 2012 roku. W jej skład wchodzi 24 ambitnych i charakternych zawodników. To najmłodsza drużyna wchodząca w skład obszaru budującego I. Przez najbliższy rok zawodnicy poprawiają swoje zdolności motoryczne, utrwalają i poprawiają umiejętności techniczne, a także napotykają pierwsze podstawowe założenia taktyczne. KierujeMY się tym, że jesteśMY jak puzzle i każdy z nas jest inny, ale razem tworzyMY jedną, wartościową całość. Treningi piłkarskie prowadzone są cyklicznie w poniedziałek, wtorek, środę oraz czwartek. Na tym etapie piłkarskiego rzemiosła przykuwaMY uwagę do kreatywności naszych zawodników, którzy rozwijają się poprzez podejmowanie odpowiednich decyzji bez ingerencji trenera. StawiaMY sobie zawsze wysokie cele, ale najważniejszym z nich jest rozwój sportowy oraz społeczny każdego z zawodników.

Trener – Radosław Rakowski – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi”. Posiada licencje trenerską UEFA A oraz licencję sędziowską, a ponadto jest czynnym zawodnikiem. Pszczynianin, od lat związany z lokalnym sportem. Twierdzi, że pierwszym warunkiem do bycia fachowcem jest ambicja oraz cierpliwość w dążeniu do celu. W swoim życiu często kieruje się mottem „step by step”. Poza merytorycznymi treściami, profesjonalną organizacją zajęć i treningów, dba o dobrą atmosferę i integrację zespołu. Jego główna wizja to ukierunkowanie procesu szkolenia w sposób, który umożliwi ukształtowanie zawodnika o dużych umiejętnościach indywidualnych, cechującego się pewnością siebie, kreatywnością i inteligencją.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: radoslaw.rakowski@akademiabvb.pl

II trener – Szymon Macionczyk – Licencjonowany trener UEFA B, Coerver Football Coach. Absolwent Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu na kierunku „wychowanie fizyczne”. Uczestnik studiów podyplomowych „Rozumienie gry”. Najwyższą wartością w pracy trenerskiej jest dla niego możliwość oglądania u podopiecznych radości z gry popartej konsekwencją i pasją w każdym boiskowym działaniu oraz współpraca z ludźmi w pełni oddanym sprawie. Pasjonat piłki nożnej, siatkówki i żużla.”

Trener bramkarzy – Mateusz Potoczny – Licencjonowany trener UEFA B. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Wychowanie Fizyczne”. Uczestnik wielu kursokonferencji w Polsce. Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo jako pływak, następnie jako bramkarz, a od 8 lat zaangażowany w szkolenie zawodników na pozycji bramkarza. Moim celem jest wychowywanie oraz kształtowanie osobowości i możliwości poprzez zajęcia sportowe. W wolnej chwili rozwijam swoje zainteresowanie do podróży, kolarstwa, motoryzacji. W życiu kieruje się mottem: „Aby osiągnąć sukces, Twoje pragnienie musi być większe niż strach przed porażką”.

Telefon kontaktowy: 530 671 541

Email: mateusz.potoczny@akademiabvb.pl