Drużyna U11 – Orlik – to zespół 18-tu młodych pasjonatów piłki nożnej z rocznika 2012. Drużyna U11 jest najstarszą drużyna obszaru podstawowego. W planowaniu procesu szkolenia i rozwoju zawodników zwracaMY szczególna uwagę na ich aktualne predyspozycje, tak aby w optymalny sposób stworzyć zawodnikom środowisko do prawidłowego i harmonijnego rozwoju. Jednostka treningowa ma na celu doskonalenie techniki piłkarskiej oraz wykorzystanie potencjału indywidualnego zawodnika w grze zespołowej.

Trener – Radosław Rakowski – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku „Zarządzanie organizacjami sportowymi i turystycznymi”. Posiada licencje trenerską UEFA A oraz licencję sędziowską, a ponadto jest czynnym zawodnikiem. Pszczynianin, od lat związany z lokalnym sportem. Twierdzi, że pierwszym warunkiem do bycia fachowcem jest ambicja oraz cierpliwość w dążeniu do celu. W swoim życiu często kieruje się mottem „step by step”. Poza merytorycznymi treściami, profesjonalną organizacją zajęć i treningów, dba o dobrą atmosferę i integrację zespołu. Jego główna wizja to ukierunkowanie procesu szkolenia w sposób, który umożliwi ukształtowanie zawodnika o dużych umiejętnościach indywidualnych, cechującego się pewnością siebie, kreatywnością i inteligencją.

Telefon kontaktowy: 533 072 498

Email: radoslaw.rakowski@akademiabvb.pl

II trener – Szymon Macionczyk – Licencjonowany trener UEFA B, Coerver Football Coach. Absolwent Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu na kierunku „wychowanie fizyczne”. Uczestnik studiów podyplomowych „Rozumienie gry”. Najwyższą wartością w pracy trenerskiej jest dla niego możliwość oglądania u podopiecznych radości z gry popartej konsekwencją i pasją w każdym boiskowym działaniu oraz współpraca z ludźmi w pełni oddanym sprawie. Pasjonat piłki nożnej, siatkówki i żużla.”