Już wkrótce 6 września 2023 r. zainaugurujeMY kolejną edycję projektu Kursu Piłkarskiego. Tegoroczna edycja kierowana jest do dzieci urodzonych w latach 2016-2013, które chciałyby podnieść swoje umiejętności w grze w piłkę nożną.

Projekt Kursów Piłkarskich powstał w 2019 roku i od tego czasu, co roku pozwala młodym zawodnikom na doskonalenie swoich umiejętności pod okiem trenerów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. Absolwentami tego projektu jest już ponad 100 zawodników, którzy dzięki udziale w projekcie poprawili swoje umiejętności piłkarskie. Niektórzy zawodnicy, dzięki udziale w projekcie, gdzie podnieśli swoje umiejętności obecnie reprezentują czarno-żółte barwy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

 

Do głównych celów projektu Kursu Piłkarskiego należy:

  • wychowywanie dzieci na dobrych kolegów, szczęśliwych ludzi oraz świetnych piłkarzy
  • stworzenie dodatkowej możliwości rozwoju oprócz zajęć w klubach macierzystych
  • naturalna forma skautingu – możliwość obserwacji bardzo dużej liczby dzieci na własnym obiekcie
  • treningi z zawodnikami, którzy potencjalnie poprzez uczestnictwo w projekcie mogą trafić do pierwszej drużyny Akademii
  • poszerzanie skarbca ruchowego (praca u podstaw z najmłodszymi) poprzez różnorakie gry, zabawy, ćwiczenia.

 

Kurs Piłkarski – doszkalający, kierowany jest dla wszystkich dzieci z roczników 2016-2013, które na co dzień trenują w swoich klubach macierzystych i pragną dodatkowo rozwijać swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w treningach na obiektach Akademii BVB im. Łukasza Piszczka – Panattoni Arena.

Serdecznie zapraszaMY do udziału w projekcie Kursów Piłkarskich, aby zapisać swoje dziecko zapraszaMY do kontaktu z koordynatorem projektu, który udzieli wszelkich dodatkowych informacji oraz odpowie na Państwa pytania.

W sezonie 2023/2024 treningi w ramach Kursu Piłkarskiego odbywać się będą w każda środę, w godz. 17:00-18:30 na obiekcie Panattoni Arena (ul. Krzyżanowskiego 1A) w Goczałkowicach-Zdrój.

 

RADOSŁAW RAKOWSKI

Trener obszaru budującego I (U12-U13) | Koordynator kursów piłkarskich

tel. kom. +48 530 671 541 

radoslaw.rakowski@akademiabvb.pl

 

kochaMY to co robiMY