Dzisiaj odbył się ostatni trening piłkarski w sezonie 2021/2022 tym samy zakończyliśMY kolejny już sezon w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

GratulujeMY wszystkim zawodnikom solidnie przepracowanego sezonu. CieszyMY się, że każdy trening był dla Was nowym wyzwaniem, które realizowaliście z pełnym zaangażowaniem oraz radością. Zarówno dla zawodników jak i całej kadry szkoleniowej zrealizowane treningi były okazją do nauki, rozwoju pasji oraz osobowości.

Wszyscy z niecierpliwością oczekujeMY wakacji dlatego też dzisiejszy trening to była przede wszystkim dobra zabawa, radość i gra. Zawodnicy uczestniczyli w Turnieju Piłkarskim, podczas którego byliśMY świadkami wielu pojedynków 1×1, zaangażowania, gry fair play oraz cieszynek po zdobytych bramkach. Sezon piłkarski zakończyliśMY po piłkarsku, a więc grą w piłkę nożną.

Już teraz oficjalnie rozpoczynaMY WAKACJE! Wszystkim zawodnikom oraz ich rodziną życzyMY bezpiecznych, aktywnych oraz słonecznych wakacji. Przed nami miesięczna przerwa, po której wkroczyMY w kolejny sezon piłkarski 2022/2023, gdzie czekać na Nas będzie wiele nowych wyzwań.

kochaMY to co robiMY