Przed nami ponad trzy miesięczny okres dodatkowych zajęć piłkarskich oraz bramkarskich dla zawodników, którzy na co dzień trenują w swoich klubach macierzystych, a w naszej Akademii mają możliwość udziału w dodatkowych zajęciach pod okiem trenerów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Projekt Kursu Piłkarskiego kierowany jest dla dzieci z rocznika 2010-2015, którzy chcieliby podnieść swoje piłkarskie umiejętności. Zajęcia odbywają się w każdą środę i/lub piątek od marca do czerwca (runda wiosenna) na terenie Panattoni Arena w Goczałkowicach-Zdrój.

 

Równolegle do odbywającego się treningu piłkarskiego odbywa się trening bramkarski. Kurs bramkarski to projekt, który sukcesywnie chceMY rozwijać, aby stał się kolejną formą treningu, która wpłynie na wszechstronny rozwój dziecka. Jego idea pozwala dziecku łączyć trening piłkarski dodatkowo przyswajając elementy techniki bramkarskiej

Kurs Bramkarski przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2012 oraz 2013. Treningi na kursie bramkarskim odbywać się będą w każdą środę w godzinach 17:00 – 17:45. Po zakończonym treningu bramkarskim dzieci uczestniczą w dalszej części treningu piłkarskiego wraz ze swoją kategorią wiekową.

 

W wiosennej rundzie Kursów udział weźmie 70 zawodników, którzy maMY nadzieję po trzymiesięcznym okresie szkolenia podniosą swoje umiejętności oraz jeszcze głębiej zakorzeniMY w nich pasję do sportu oraz piłki nożnej!

 

Koordynator Kursu Piłkarskiego:

KAROLINA PIESIUR

karolina.piesiur@akademiabvb.pl

tel. kom. +48 530 671 541

 

dajMY z siebie wszystko!