Zapał do ruchu, aktywności fizycznej to postawy, które możeMY najlepiej dostrzec u najmłodszych dzieci rozpoczynających przygodę ze sportem. PragnieMY takie postawy wspierać, rozwijać i kształtować, aby zafascynowanie aktywnością sportową i pasja do sportu pozostawała z dziećmi jak najdłużej. Projekt WIELKIEJ PASJI, który realizowany jest w Naszej Akademii od 2020 roku powstał właśnie z myślą o dzieciach i dla rozwoju ich zdolności ruchowych oraz sportowych pasji.

JesteśMY przekonani, że radość z uprawiania sportu zainspiruje wszystkie pociechy i będzie motywacją do uprawiania sportu w późniejszych latach.

W roku szkolnym 2021/2022 w zajęciach WIELKIEJ PASJI łącznie wzięło udział prawie 200 dzieci, które systematycznie, raz w tygodniu uczestniczyły w zajęciach sportowych prowadzonych przez trenerów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Jesteśmy głęboko przekonani, że stwarzając dzieciom odpowiednie środowisko jesteśMY w stanie pomóc im w prawidłowym i harmonijnym rozwoju nie tylko fizycznym, ale również społecznym oraz mentalnym. WierzyMY, że rozwój kreatywności, samodzielnego myślenia czy też koordynacji to tylko niektóre z pozytywnych aspektów aktywności sportowej. Oprócz aspektów sportowych, które są bardzo istotne, Naszym nieustannym i nadrzędnym celem jest nauka wszystkich podopiecznych prawdziwych wartości, aby takimi kierowali się w życiu.

 

Korzyści płynące z uczestnictwa w projekcie WIELKA PASJA:

•wychowanie poprzez sport
•propagowanie zdrowego stylu życia oraz zachęcanie do aktywnego wypoczynku
•rozwój społeczny oraz sportowy dzieci
•kształtowanie silnego charakteru młodych sportowców
•wspólna zabawa

Na zakończenie tegorocznych zajęć, każde dziecko otrzymało drobny upominek, który na co dzień przypominać im będzie o uczestnictwie w zajęciach i kto wie, może będzie inspiracją do podjęcia aktywności sportowej.

DziękujeMY wszystkim dzieciom za uczestnictwo w zajęciach, maMY nadzieję, że przekazane wartości oraz pasja do aktywności sportowej zostaną z Wami na długie lata. Podziękowania kierujeMY również do Placówek Przedszkolnych oraz Szkolnych w Goczałkowicach-Zdrój, które umożliwiły nam kontakt z dziećmi i wyraziły chęć uczestnictwa w projekcie.

kochaMY to co robiMY