Bardzo się cieszyMY, że udało Nam się zorganizować wspólny trening z zawodnikami oraz zawodniczkami, którzy uczęszczają do Naszej Akademii w ramach kursu piłkarskiego.

Projekt o nazwie Kurs Piłkarski to cykl treningów kierowany do dzieci, które na co dzień trenują w swoich klubach macierzystych. W Naszej Akademii uczestniczą w dodatkowych treningach raz lub dwa razy w tygodniu.

Niestety tegoroczna runda wiosenna ze względu na pandemię nie odbyła się. Zawodnicy, którzy chcieli, ale ze względu na panującą sytuację nie mogli uczestniczyć w wiosennej rundzie treningów, w ramach kursu piłkarskiego wzięli udział w zorganizowanym dla Nich turnieju.

Każdy, chociaż najmniejszy kontakt z zawodnikami jest dla Nas bardzo cenny. CieszyMY się że liczna grupa zawodników oraz zawodniczek wspólnie z nami spędziła środowe oraz piątkowe popołudnie podczas rozgrywanego turnieju.

Młodzi piłkarze oraz piłkarki bardzo zaangażowali się w rozgrywane mecze. Zawodnicy pokazali kolejny raz swoją pasję do piłki nożnej. GratulujeMY wszystkim uczestnikom! Każdy z Was dał z siebie wszystko! Dla Nas wynik nie ma znaczenia. Liczy się zaangażowanie, zapał do gry, radość z tego co się robi, wewnętrzne poczucie, że daliśMY z siebie wszystko.

MaMY nadzieję, że od września Nasz cykl kursów piłkarskich będzie miał możliwość wystartowania ponownie i nic nie stanie nam na przeszkodzie, aby wspólnie trenować.

Na zakończenie tej wiosennej rundy życzyMY wszystkim dużo słońca, odpoczynku oraz bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym.

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć DZIEŃ I