Odliczanie dobiega końca. W najbliższy poniedziałek tj. 05.08 Akademia BVB im. Łukasza Piszczka zainauguruje sezon 2019/2020 treningami czterech grup wiekowych – U8, U9, U10 oraz U11. Uroczyste rozpoczęcie odbędzie się na obiekcie GOSiRu w Goczałkowicach-Zdroju przy ulicy Wisławy Szymborskiej 1. Uroczyste rozpoczęcie zaplanowaliśMY na godz. 16:00!

Miesiąc sierpień zapowiada się dla naszej Akademii przełomowo i bardzo pracowicie. Podczas Dni Pasji, które wyłoniły drużyny czterech grup wiekowych mogliśMY spędzić z Wami wspaniałe chwile, jednak to dopiero początek. JesteśMY zbudowani możliwością pracy z dziećmi, a rodzicom dziękujeMY za powierzone nam odpowiedzialne zadanie oraz zaufanie. Najwyższy czas na kolejny krok w stronę rozwoju, aktywizacji i spełniania wyznaczonych celów – w poniedziałek pierwsze treningi podopiecznych Akademii.

Co nas czeka?

W poniedziałek po oficjalnym otwarciu i inauguracji wszyscy zawodnicy otrzymają komplet strojów treningowych. Trening dla każdej z grup zaplanowaliśMY na godz. 17:30, wtedy też wszyscy trenerzy wraz ze swoimi drużynami udadzą się na obiekt Akademii BVB im. Łukasza Piszczka odbyć pierwszą jednostkę treningową. Zakończenie treningu przewidujeMY na symboliczną godzinę 19:09. W kolejnych dniach treningi odbywać się będą trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, wtorki i czwartki. Drużyny U8 i U9 w godzinach: 16:15-17:45, natomiast U10 i U11 w tych samych dniach od 18:15 do 19:45.

JesteśMY gotowi do pracy i nie możeMY doczekać się pierwszych spotkań. BądźMY cierpliwi i wspólnie rozwijajMY naszą Akademię, bo przecież kochaMY to co robiMY i zawsze trenujeMY z pasją.