Z dniem dzisiejszym rozpoczęliśMY projekt kursów piłkarskich w sezonie 2022/2023. Bardzo się cieszyMY, że to Nam powierzyliście rozwój Waszych dzieci. CzujeMY się za nich odpowiedzialni i dołożyMY wszelkich starań, aby w optymalny sposób rozwijać oraz wychowywać wasze pociechy na różnych płaszczyznach, zarówno sportowych oraz społecznych. ZrobiMY wszystko co w naszej mocy żeby był to bardzo wartościowy czas dla wszystkich zawodników biorących udział w treningach.

Runda jesienna kursów piłkarskich trwać będzie od września do grudnia oraz od marca do czerwca – runda wiosenna. Treningi odbywać się będą w Goczałkowicach – Zdroju na obiektach Akademii BVB im. Łukasza Piszczka – Panattoni Arena w dwóch blokach treningowych 17:00 – 18:30 (U8-U11) oraz 18:45 – 2 0:15 (U12-U13).

Wraz ze startem kursów piłkarskich rozpoczęliśMY również kurs bramkarski. To projekt, który sukcesywnie chceMY rozwijać, aby stał się kolejną formą treningu, która wpłynie na wszechstronny rozwój dziecka. Jego idea pozwala dziecku łączyć trening piłkarski dodatkowo przyswajając elementy techniki bramkarskiej

Kurs bramkarski przeznaczony jest dla dzieci z roczników 2012 oraz 2013. Treningi na kursie bramkarskim odbywać się będą w każdą środę w godzinach 17:00 – 17:45. Po zakończonym treningu bramkarskim dzieci uczestniczą w dalszej części treningu piłkarskiego.

Dzisiejszy trening rozpoczęliśMY od ceremonii otwarcia tegorocznej edycji kursów piłkarskich podczas której koordynator projektu – Karolina Piesiur przywitała wszystkich uczestników, rodziców oraz przedstawiła kadrę trenerską. Napełnieni pasją do piłki nożnej oraz chęciom doskonalenia swoich umiejętności rozpozceliśMY trening. W projekcie kursów piłkarskich uczestniczy łącznie prawie 80 dzieci, które pod okiem trenerów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka doskonalić będą swoje umiejętności.

WierzyMY, że będzie to świetnie spędzony czas, który zaowocuje w przyszłości.

 

Koordynator Kursu Piłkarskiego:

KAROLINA PIESIUR

karolina.piesiu@akademiabvb.pl

tel. kom. +48 530 671 541

 

DajMY z siebie wszystko!