Fundacja Akademia Łukasza Piszczka, która jest organem prowadzącym naszej akademii, zajmuje się organizacją kursów piłkarskich z BVB Evonik Fußballakademie w Polsce. W 2020 roku po raz pierwszy kurs ten odbędzie się w Iławie!

Kursy z BVB Evonik Fußballakademie to pięciodniowe, dochodzeniowe półkolonie piłkarskie. Na zajęcia z dziećmi przyjeżdżają trenerzy, którzy na codzień szkolą przyszłych piłkarzy BVB w Dortmundzie. Zwracają oni uwagę nie tylko na piłkarski elementarz, ale przede wszystkim na odpowiednie podejście i wychowanie młodego człowieka, który bierze udział  w naszym kursie. Kluczowe jest dla nas zachowanie zasad Fair Play, umiejętność pracy w grupie i odpowiednia dyscyplina. Najważniejsze jednak, aby za każdym razem przyjeżdżać do kolejnego miasta z dużą dawką pozytywnej energii i uśmiechu, których zawsze po kursie zabieramy ze sobą jeszcze więcej!

Dzięki uprzejmości władz Iławy, oraz naszym przyjaciołom mieszkającym w tym pięknym mieście na Mazurach, na początku wakacji w 2020 roku, będziemy mieli okazję i przyjemność zorganizować czarno-żółte szaleństwo w Iławie. Nie przegapcie szansy i już teraz zapiszcie swoje dziecko!

Szczegóły: http://fundacja-alp.pl/kursy/ilawa/