Z radością informujeMY, że nasza współpraca została przedłużona i firma NOWAK-Mosty nadal będzie Oficjalnym Partnerem Akademii BVB im. Łukasza Piszczka

Dnia 06 czerwca 2024 r. na Panattoni Arena odbyło się spotkanie, w trakcie którego przedłużona została współpraca pomiędzy Fundacją Akademią Łukasza Piszczka, a firmą NOWAK-Mosty. W spotkaniu udział wzięli: Pan Marcin Kalemba – Kierownik Działu Ofertowania i Marketingu (NOWAK-Mosty Sp. z o. o.) oraz Łukasz Piszczek – Prezes Fundacji Akademii Łukasza Piszczka.

NOWAK-Mosty jest naszym zaufanym partnerem, z którym łączy nas wspólna pasja do piłki nożnej i dążenie do najwyższych standardów w sporcie. Ich wsparcie było i jest nieocenione w realizacji naszych celów oraz w rozwoju Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

W ramach przedłużonej umowy, kontynuujeMY wspólne działania mające na celu rozwój młodych zawodników oraz promowanie sportu na najwyższym poziomie.

Serdecznie dziękujeMY firmie NOWAK-Mosty za zaufanie i nieustające wsparcie. Wspólnie będzieMY dążyć do kolejnych sukcesów i niezapomnianych sportowych chwil.

 

kochaMY to co robiMY