Sezon piłkarski 2022/2023 to  już czwarty z kolei sezon w Naszej Akademii. CieszyMY się, że z roku na rok Akademia rozrasta się o nowe drużyny, zawodników oraz kadrę szkoleniową, jak również nowoczesną infrastrukturę sportową.

W sezonie 2022/2023 w strukturach Akademii będzie funkcjonować 8 kategorii wiekowych od U7 do U14 (2016-2009). Łącznie jest to prawie 150 zawodników, którzy reprezentować będą czarno-żółte barwy.

Serdecznie witaMY w naszej społeczności zawodników, którzy właśnie rozpoczęli swoją przygodę z Akademią BVB im. Łukasza Piszczka, jak również zawodników którzy kontynuują szkolenie w naszych strukturach. Wszystkim Wam życzyMY wiele wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, niegasnącej pasji do piłki nożnej, radości z tego co robicie oraz zadowolenia. Niech każdy trening będzie okazją do zdobycia nowych umiejętności zarówno tych piłkarskich jak i społecznych, miejscem zawiązywania nowych przyjaźni oraz czasem pełnym radości i zadowolenia.

Wkraczając w sezon 2022/2023 pochwalić się możeMY pełną infrastrukturą obiektu sportowego Panattoni Arena, na którym na co dzień trenować będą zawodnicy Akademii. Dzięki powstałej infrastrukturze, nasi podopieczni mają możliwość trenowania w doskonałych warunkach co z pewnością będzie miało wpływ na ich harmonijny rozwój.

 

Przed nami nowy sezon, a więc i nowe wyzwania. Tak, jak w każdym sezonie w tym również daMY z siebie wszystko!

GALERIA ZDJĘĆ