Akademia BVB im. Łukasza Piszczka wystartowała z nowym projektem pt: „Kurs piłkarski”. To cyklicznie odbywające się treningi w środy oraz piątki dla dzieci z rocznika 2009 – 2012. Kurs przeznaczony jest dla dzieci, które tak jak MY kochają sport.

Aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na właściwy rozwój dzieci. Kurs piłkarski prowadzony przez Akademię BVB to nie tylko możliwość doskonalenia się jako piłkarz, ale przede wszystkim jako człowiek. Zależy nam, aby wspólny trening poza aspektem piłkarskim pozytywnie wpływał na młodych ludzi, kształtując w nich dodatkowe wartości. Uśmiech na twarzach dzieci motywuje Nas do dalszej, ciężkiej pracy.

W kursie piłkarskim biorą udział dzieci, które poza treningami w swoich klubach macierzystych dodatkowo podnoszą swoje umiejętności na zajęciach organizowanych przez Akademię BVB. W tym sezonie utworzone zostały cztery grupy wiekowe dla dzieci z obszaru podstawowego, tj. U8, U9, U10 oraz U11. Treningi w ramach cyklicznych kursów piłkarskich prowadzone są przez trenerów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. W rundzie jesiennej odbędzie się łącznie 31 treningów – 16 jednostek treningowych w środy oraz 15 jednostek treningowych w piątki.

Treningi już wystartowały, jednakże mamy jeszcze kilka wolnych miejsc dla dzieci z rocznika 2011 oraz 2012. CzekaMY na chętne dzieci, które chcą wziąć udział w tym projekcie. Szczegółowe informacje na temat możliwości uczestnictwa w Kursie Piłkarskim prosiMY kierować pod numerem telefonu: 533 072 498 lub adresem email: artur.kitka@akademiabvb.pl

KochaMY to co robiMY!