Campy BVB EVONIK Fuβballakademie 2021 dobiegły końca. Podczas tegorocznej edycji gościliśMY w czterech polskich miejscowościach: Goczałkowicach-Zdroju, Warszawie, Iławie oraz Kamionkach pod Poznaniem. W Campie wzięło udział ponad 300 uczestników – dziewczyn oraz chłopców.

Organizowane przez Nas campy w ramach BVB Evonik Fussballakademie, to pięciodniowe wakacje z piłką nożną i nie tylko. Podczas treningów trenerzy, którzy specjalnie na tę okazję przyjeżdżali do nas z Dortmundu oraz Akademii BVB im. Łukasza Piszczka zwracali uwagę nie tylko na elementy piłkarskie, ale także na zasady fair play, umiejętności pracy w grupie (team building), czy najważniejsze zasady zdrowego odżywiania. Dzieci, które w tym roku świetnie bawiły się z BVB Evonik Fußballakademie, podkreślały, że było to coś więcej znacznie więcej niż tylko gra w piłkę nożną. To wielka przygoda dla każdego uczestnika!

Już dziś chcielibyśMY zaprosić Was na kolejną edycję, która odbędzie się w 2022 roku. Śledźcie nasze kanały na mediach społecznościowych, by w przyszłym roku zagrać razem z nami w czarno-żółtych barwach.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ