Za nami II edycja Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej BVB 09 PANATTONI – CUP 2023!

Organizacja tak dużego przedsięwzięcia jest dla nas wielką dumą, dlatego dziękujeMY wszystkim drużynom za wsparcie naszego Turnieju swoją obecnością i wspólną grą pełną pasji, która dostarczyła nam wszystkim wiele uśmiechu, radości i satysfakcji.

WierzyMY, że razem przeżyliśMY niezapomniane chwile na naszych obiektach, a Turniej dla wszystkich zawodników biorących w nim udział będzie pięknym wspomnieniem, które będzie towarzyszyło im wiele lat. Wspólnie rozegraliśMY wiele minut, strzeliliśMY wiele bramek oraz przeżyliśMY wiele pasjonujących chwil. To za sprawą nas wszystkich Turniej pełen był emocji i radości!

W tegorocznej edycji Turnieju udział wzięło 17 drużyn:

 1. Legia Coccer Schools
 2. Wisła Kraków
 3. Wisła Płock
 4. Jagiellonia Białystok
 5. CFT FAMT Presov
 6. BVB Academy WBS Warsaw
 7. Stal Rzeszów
 8. KKS Lech Poznań
 9. ŁKS Łódź
 10. Zagłębie Sosnowiec
 11. Cracovia Kraków
 12. Borussia Dortmund
 13. Slovan Bratislava
 14. Dukla Praha
 15. Dynamo Kijv
 16. Akademia BVB im. Łukasza Piszczka – czarna
 17. Akademia BVB im. Łukasza Piszczka – żółta

Każda z drużyn dała z siebie wszystko, dlatego też każdy zawodnik został zwycięzcą Turnieju! Rozgrywki prowadzone były jednocześnie na pięciu boiska, gra toczyła się systemem każdy z każdym co pozwoliło na rozegranie wielu minut w trakcie dwu dniowej rywalizacji 5×5.

ZapraszaMY do galerii zdjęć z wydarzenia – TUTAJ 

Podziękowania kierujeMY również do sponsora głównego – firmy PANATTONI oraz patronów Polski Związek Piłki Nożnej oraz Śląski Związek Piłki Nożnej. Dzięki waszemu wsparciu zawodnicy uczestniczący w turnieju mieli wiele powodów do uśmiechu i radości. DziękujeMY!