Z wielką radością informujeMY, że Turniej BVB 09 PANATTONI – CUP zakończył się wielkim sukcesem! Wydarzenie, które odbyło się w dniach 18.05-19.05.2024 r.  na Panattoni Arena zgromadziło wielu utalentowanych zawodników, pełnych pasji kibiców oraz sponsorów i partnerów.

Podczas turnieju mieliśMY okazję podziwiać niezwykle emocjonujące mecze, które dostarczyły nam wielu niezapomnianych chwil. Zawodnicy pokazali wysoki poziom umiejętności, a ich zaangażowanie i duch sportowej rywalizacji były inspirujące. W Turnieju wzięły udział 24 drużyny z Polski oraz z zagranicy. Każda drużyna, w trakcie dwudniowych zmagań łącznie rozegrała 23 spotkania, co daje 345 min. gry w systemie 5×5.

Atmosfera na trybunach była niesamowita dzięki naszym wspaniałym kibicom, którzy z pełnym entuzjazmem wspierali swoje drużyny. Głośny doping, radość po zdobytych bramkach i wspólne świętowanie sukcesów stworzyły niezapomnianą oprawę tego wydarzenia. Wasza obecność i wsparcie były nieocenione i dodały energii każdemu z zawodników.

Serdeczne podziękowania kierujeMY do naszego sponsora tytularnego, firmy PANATTONI EUROPE, za wsparcie i zaangażowanie, które były kluczowe dla organizacji turnieju. Już po raz III wspólnie podjeliśMY wysiłki, aby zorganziować Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej dla dzieci z kategorii U9. DziękujeMY również Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej oraz Śląskiemu Związkowi Piłki Nożnej za patronat, a także firmie Signal Iduna Polska za zapewnienie ubezpieczenia NNW wszystkim zawodnikom. Ponadto, podziękowania kierujeMY do sponsorów Akademii BVB im. Łukasza Piszczka, którzy nieustanie wspierają naszą Akademię, wszelkie podejmowane inicjatywy oraz organizowane wydarzenia. Dzięki zaangażowaniu tych wszystkich podmiotów byliśMY w stanie przygotować tak wielkie sportowe wydarzenie o międzynarodowym zasięgu.

ChcielibyśMY również podziękować wszystkim pracownikom Akademii BVB im. Łukasza Piszczka za ich niezwykłe zaangażowanie i ciężką pracę podczas organizacji Turnieju BVB 09 PANATTONI – CUP. Wasze zaangażowanie, profesjonalizm i nieustanna pomoc były kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia. Dzięki Waszemu poświęceniu turniej przebiegał sprawnie i dostarczył uczestnikom oraz kibicom wielu niezapomnianych chwil. Wasza pasja do piłki nożnej i dbałość o każdy szczegół sprawiły, że turniej był wyjątkowy i na długo zostanie w pamięci wszystkich uczestników.

Turniej BVB 09 PANATTONI – CUP to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także wspólnota i pasja do piłki nożnej. CieszyMY się, że mogliśMY być częścią tego wspaniałego wydarzenia i już teraz nie możeMY doczekać się kolejnych edycji.

ZapraszaMY do galerii zdjęć z wydarzenia:

I DZIEŃ – 18.05.2024 r. 

II DZIEŃ – 19.05.2024 r. 

oraz do śledzenia Fanpage Turnieju, gdzie pojawiają się najświeższe informacje oraz nowe materiały i relacje.

 

DziękujeMY wszystkim za udział i wsparcie. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!