Tegoroczny projekt Kursu Piłkarskiego dobiegł końca. Podczas ostatniego treningu zawodnicy większą część poświecili na to co kochaMY najbardziej – grę w piłkę nożną. ByliśMY świadkami wielu bramek, radości i poświęcenia na boisku. Zawodnicy walczyli o każdą piłkę dając z siebie wszystko.

Po zakończeniu środowego treningu (08.09.2022) odbyła się mała ceremonia, która kierowana była do wszystkich uczestników, ale przede wszystkim do Absolwentów Kursu Piłkarskiego – dzieci z rocznika 2009.

Koordynator Kursu Piłkarskiego – trener Mateusz Piesiur przekazał wszystkim uczestnikom podziękowania za udział w projekcie, zaangażowanie, chęć rozwoju i poniesienia swoich umiejętności. Podziękowania zostały również przekazane rodzicom, którzy mają ogromny wkład w rozwój swoich pociech.

Zwieńczeniem dnia było nagrodzenie tegorocznych Absolwentów – zawodników z rocznika 2009, którzy zakończyli swoja przygodę z projektem Kursu Piłkarskiego. Miniony sezon był dla nich ostatnim rokiem podczas którego mogli uczestniczyć w tym projekcie. Kur Piłkarski kierowany jest bowiem do dzieci w wieku 13-8 lat.

 

kochaMY to co robiMY