Po ponad miesięcznej przerwie zawodnicy Akademii BVB im. Łukasza Piszczka wracają pod opiekę naszych trenerów, by podczas kolejnego sezonu móc cieszyć się grą w piłkę, rozwijać swoje pasje i zdobywać nowe umiejętności. Z roku na rok Akademia prężnie się rozwija, dlatego w tym sezonie treningi rozpocznie rocznik U7, który będzie częścią dopiero co powstałego obszaru początkowego. Począwszy od rocznika U7, Akademia BVB będzie liczyła siedem drużyn (U7-U13) prowadzonych przez 13 trenerów.

Najmłodsi zawodnicy – U7 trenować będą po okiem Karoliny Piesiur, która będzie także koordynatorem obszaru początkowego. Drużynę U8 poprowadzi trener Szymon Grzywa, którego wspierał będzie Maciej Kazimierowicz. W drużynie U9 treningi poprowadzi duet Konrad Czajkowski (koordynator obszaru podstawowego) oraz Małgorzata Hubczyk. Nad dalszym rozwojem zawodników drużyny U10 czuwać będą Mateusz Piesiur oraz Karol Sodzawiczny. Drużynę Orlika – U11, czyli najstarszą kategorię wiekową w obszarze podstawowym poprowadzą Radosław Rakowski wraz z Karoliną Piesiur.

W obszarze budującym I, trenerami rocznika U12 będą Rafał Woźny, obejmujący rolę koordynatora tego obszaru oraz Tomasz Kozieł. Najstarszy rocznik U13 poprowadzą Adam Natkaniec i Radosław Operchalski.

CieszyMY się na nowe wyzwania, które postawi przed nami sezon 2021/2022 i nie możeMY się doczekać naszych pierwszych meczów! Tak, jak w każdym sezonie w tym również daMY z siebie wszystko!

 

GALERIA ZDJĘĆ

fot. Wojciech Smolorz