Najmłodsza drużyna Akademii BVB – rocznik 2013 w miniony weekend wiele minut spędziła na zielonej murawie. W sobotę zawodnicy w ramach ligi wzięli udział w turnieju, który rozegrany został w Warszowicach. Z kolei w niedzielę na Naszym obiekcie Panattoni Arena odbył się kolejny z rzędu Turniej Pasji. Wiele minut spędzonych na boisku to ogromna porcja radości dla zawodników, którzy za każdym razem pokazują, iż gra w piłkę nożną powoduje uśmiech na ich twarzach.

Zawodnicy z rocznika 2012 w niedzielny poranek zagrali w Bieruniu przeciwko tamtejszej drużynie – Unia Bieruń Stary. Był to kolejny mecz ligowy który ponownie dostarczył widzom wiele emocji.

Drużyna U10 w sobotę zmierzyła się z drużyną ROW Rybnik. Mecz sparingowy dla Naszych zawodników był kolejną okazją do tego, aby cieszyć się grą. Każdy rozegrany mecz czegoś Nas uczy. Każdy sparing, czy mecz ligowy jest kolejną możliwością do rozwoju i zbierania doświadczenia przy jednoczesnym podnoszeniu swoich umiejętności. Gra powinna sprawiać dużo radości, bo nie inaczej jak przez zabawę uczyMY się najłatwiej.

Najstarsza drużyna obszaru podstawowego U11 również w sobotę zagrała swój kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem zawodników z rocznika 2010 była drużyna Siódemka Tychy. Mecz rozegrany został w Tychach, gdzie Nasi zawodnicy dali z siebie wszystko! Od pierwszego gwizdka gra toczyła się bardzo dobrze, zawodnicy walczyli o każdą piłkę, budowali akcje w oparciu o umiejętności zdobyte na treningach.

GratulujeMY kolejnych ważnych meczy i gry pełnej pasji!

Do zobaczenia na zielonej murawie w kolejny weekend.

GALERIA ZDJĘĆ