Kolejne mecze ligowe za Nami. Pomimo coraz chłodniejszych i deszczowych dni Nasi zawodnicy aktywnie uczestniczą w weekendowych rozgrywkach, które dostarczają im wiele radości, bo przecież grę kochają najbardziej.

Drużyna U11 w sobotnie popołudnie zagrała mecz Ligowy przeciwko drużynie SPS Wola na Naszym obiekcie Panattoni Arena. Chłopcy z rocznika 2010 po raz kolejny zagrali pełni pasji, a ich postawa boiskowa opierała się o zasady fair play. JesteśMY z tego powodu bardzo dumni i już nie możeMY doczekać się kolejnego meczu.

Zawodnicy z rocznika 2012 w miniony weekend rozegrali mecz wyjazdowy przeciwko drużynie Siódemka Tychy. To już kolejny mecz ligowy, który tym razem odbył się na boisku rywala. Zawodnicy dali z siebie wszystko, a podczas meczu wykorzystywali technikę piłkarską, której uczą się podczas treningów. Oczywiście największą radość młodzi piłkarze mają po oddaniu strzału na bramkę i zdobyciu gola! To jednak nie jest dla nas najważniejsze, liczy się radość i aktywnie spędzony czas oraz rozwój.

Nasza najmłodsza drużyna U8 uczestniczyła w rozgrywkach w ramach Turnieju Pasji, który w tym roku cyklicznie obywa się na Naszych obiektach. W miniony weekend odwiedziły Nas takie drużyny jak: Górnik Zabrze oraz Odra Opole. Wszyscy zawodnicy dali z siebie wszystko! Dzięki rozgrywaniu 4 meczy jednocześnie młodzi piłkarze cały czas mogą grać zbierając przy tym cenne doświadczenie, ale co najważniejsze dobrze się bawią i cieszą się grą.
CieszyMY się, że dzięki temu wydarzeniu zawodnicy mają możliwość rozegrania wielu minut na boisku.

Za nami wiele cennych minut boiskowych. Z niecierpliwością czekaMY na kolejne mecze, aby podziwiać grę pełną pasji i radość na twarzach zawodników.

GALERIA ZDJĘĆ