Zimna, deszczowa pogoda nie powstrzymała Naszych zawodników przed rozegraniem kolejnych pełnych pasji meczy weekendowych.

Zawodnicy z rocznika 2013 w niedzielę uczestniczyli w kolejnym Turnieju Pasji organizowanym przez Naszą Akademię na Panattoni Arena. To była kolejna okazja do rozwoju kreatywności u zawodników, czerpania radości oraz cieszenia się grą bez presji wyniku. Zabawa, kreatywność oraz intensywność to cele organizowanego Turnieju Pasji.

Drużyna U9 – zawodnicy urodzeni w roku 2012 w sobotę zagrali przeciwko drużynie Iskra Pszczyna. Był to kolejny mecz ligowy jesiennej rundy rozgrywek, który wielkimi krokami zbliża się do finiszu. W niedzielę drużyna zmierzyła się podczas dwu meczu sparingowego z drużynami Karol Wadowice oraz Triumf Alwernia. Gra Naszych podopiecznych z meczu na mecz wygląda coraz lepiej. Praca wykonana na treningach przynosi zamierzone efekty co napaja nas wielkim optymizmem.

Z kolei drużyna U10 w miniony weekend rozegrała dwa mecze. W sobotę mecz ligowy przeciwko BBTS Podbeskidzie Bielsko Biała na Naszym obiekcie Panattoni Arena. W niedzielę wyjazdowy mecz sparingowy z drużyną Polonia Kraków. Miniony weekend był dla zawodników bardzo aktywny. Wiele minut spędzonych na boisku to kolejne cenne doświadczenie dla zawodników, które z pewnością przyczyni się do ich rozwoju.

W przedostatniej ligowej kolejce drużyna U11 Akademii BVB im. Łukasza Piszczka rywalizowała na obiekcie Panattoni Arena z GOL DAP Bieruń. W meczu padło wiele bramek, nie brakowało pojedynków 1vs1 czy też składnych akcji. Dobre momenty napawają Nas optymizmem, że chłopcy coraz lepiej się rozwijają, a popełniane błędy są lekcją co w przyszłości możeMY zrobić lepiej.

Kolejny weekend zagraliśMY z pasją!

GALERIA ZDJĘĆ