Jak minął weekend Naszym zawodnikom? Oczywiście, na sportowo. ZapraszaMY do krótkiej relacji:

Nasza najmłodsza drużyna ma za sobą kolejny Turniej Ligowy. Zawodnicy z rocznika 2013 w sobotę dali z siebie wszystko, angażując się od pierwszej do ostatniej minuty spędzonej na boisku. Z kolei w niedzielę obył się kolejny Turniej Pasji organizowany na Naszym obiekcie – Panattoni Arena. Zawodnicy pokazali Nam jak bardzo kochają piłkę nożną i że gra przynosi im wiele radości.

W sobotę drużyna U9 rozegrała kolejny mecz ligowy, tym razem przeciwnikiem byli koledzy zza między – UMKS 3 Czechowice Dziedzice. Dużo akcji, które często kończyły się zdobyczą bramkową padły po zespołowych akcjach nad czym nieustannie pracujeMY na treningach. Ale chceMY grać jeszcze lepiej i już czekaMY na kolejny mecz!

Drużyna U10 podzielona na dwa składy rywalizowała podczas Ekstraligi Talentów, która odbyła się w Chełmku. Zawodnicy dali z siebie wszystko. Duża intensywność tego dnia z pewnością pozytywnie wpłynie na Naszych zawodników. Turniej pozwolił im spędzić dużo cennych minut na boisku co z pewnością przyczyni się do ich rozwoju oraz pozwoliło na zdobycie kolejnego doświadczenia.

Zawodnicy z rocznika 2010 w sobotni poranek usłyszeli gwizdek rozpoczynający kolejny mecz ligowy. Rywalem Naszych zawodników, była drużyna Trójka Czechowice – Dziedzice. Zawodnicy dzielnie podejmowali walkę z rywalem, wykorzystujący przy tym elementy kształtowane podczas treningów.

GratulujeMY wszystkim zawodnikom – daliście z siebie wszystko!

GALERIA ZDJĘĆ