Zawodnicy Akademii BVB cały czas trenują, a weekendami rozgrywają mecze. MaMY nadzieję, że jesienne plany treningowe uda się zrealizować w całości, a zawodnicy będą mogli cieszyć się grą w piłkę nożną. Wszystko oczywiście odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Najmłodsza drużyna Akademii – rocznik 2013 uczestniczył w kolejnym Turnieju Pasji. Tym razem odwiedziła nas drużyna Śląsk Wrocław oraz Cracovia Kraków. Zawodnicy rozegrali wiele minut, które pełne były radości i zabawy. Bo o to właśnie chodzi – Turniej Pasji to nie statystyki, to przede wszystkim radość dla dzieci. Chcemy stworzyć dzieciom warunki do czystej gry, bez presji wyniku, ale za to z dużą swobodą podejmowania boiskowych decyzji.

Drużyna U9 – zawodnicy z rocznika 2012 w sobotę zagrali mecz sparingowy przeciwko drużynie GKS Jastrzębie. Zawodnicy od pierwszych minut odważnie prowadzili grę. Umiejętności zdobywane i szlifowane na treningach owocowały w meczu.

Podopieczni trenera Radka oraz trenerki Karoliny w weekend zagrali mecz sparingowy z drużyną Zagłębie Sosnowiec. Spotkanie pełne było piłkarskich emocji. Zawodnicy napełnieni radością cieszyli się każdą minutą spędzoną na boisku prezentując przy tym swoje umiejętności.

Drużyny APN-u GKS Tychy oraz Rymera Rybnik były przeciwnikami Naszej drużyny U11 Akademii BVB im. Łukasza Piszczka podczas ostatniego weekendu. CieszyMY się, że pomimo trudnej sytuacji panującej w kraju i na świecie możeMY rozgrywać mecze i dawać dzięki temu Naszym podopiecznym, ale też wszystkim dzieciom dużo radości, którą nieustannie czerpią z rywalizacji sportowej.

kochaMY to co robiMY!

GALERIA ZDJĘĆ