Najmłodsi zawodnicy Akademii BVB w niedzielę uczestniczyli w Turnieju Pasji na Panattoni Arena. To były już ostatnie spotkania, rozgrywane w ramach tego turnieju, w roku 2020. CieszyMY się, że udało nam się zrealizować ten projekt i stworzyć dzieciom warunki do rozwoju ich kreatywności i zachęcić do delektowania się grą, w jej czystej postaci. DziękujeMY wszystkim drużynom, które miały okazję zagrać w tym turnieju, za wspólną rywalizację na boisku oraz przekazaną radość z gry w piłkę nożną. Do zobaczenia podczas wiosennej edycji, która wystartuje już 20 lutego.

Podopieczni trenera Mateusza oraz trenera Karola w sobotę rozegrali zaległy mecz ligowy z drużyną Futbol Project Suszec. Tym samym jesienna runda rozgrywek ligowych została zakończona. Natomiast w niedzielę drużyna U9 uczestniczyła w Turnieju Ekstraliga Talentów w Sosnowcu. Zawodnicy dali z siebie wszystko, angażując się w każdą minutę spędzoną na boisku.

Drużyna U11 w ostatni weekend rozegrała mecz sparingowy z APN GKS Tychy. Był to bardzo pozytywny mecz, który wskazał nam, nad czym warto pracować oraz pokazał kilka pozytywów, które utwierdzają nas w przekonaniu, że chłopcy coraz lepiej się rozwijają.

kochaMY to co robiMY!

GALERIA ZDJĘĆ