Za Nami ciąg dalszy piłkarskiego święta w Akademii BVB im. Łukasza Piszczka. Dni Pasji 2020 trwają. To już Nasz drugi weekend, podczas którego mieliśMY przyjemność gościć wielu młodych piłkarzy i piłkarek.

W sobotę na Naszym obiekcie Panattoni Arena mieliśMY okazję poznać wielu młodych zawodników i zawodniczek z rocznika 2010, którzy pokazali Nam swoje umiejętności na boisku. Dla wszystkich dzieci był to wspaniały dzień. Tym razem pogoda nie przeszkodziła nam oraz uczestnikom w pokazaniu pasji do piłki nożnej. Liczna grupa uczestniczyła w sobotnim treningu, który nam wszystkim dostarczył wiele radości i uśmiechu.

Z kolei w niedzielę od samego rano wyczekiwaliśMY kolejnych uczestników tegorocznych Dni Pasji. 7 czerwiec zgodnie z planem przeznaczyliśMY na wspólny trening dla rocznika 2012. Uczestnicy zostali podzieleni na 3 grupy treningowe, tak aby zachować wszelkie środki ostrożności. Kolejny raz uśmiech nie schodził z twarzy Naszych młodych, ambitnych i pełnych miłości do piłki nożnej dzieci. Pasja do tego sportu unosiła się w powietrzu, a radość z możliwości uczestnictwa w treningu w Naszej Akademii była ogromna.

DziękujeMY i gratulujeMY wszystkim uczestnikom! Daliście z siebie wszystko!

ZapraszaMY również do naszej galerii zdjęć:

ROCZNIK 2010 – dzień II

ROCZNIK 2012