Tegoroczne Dni Pasji w Naszej Akademii dobiegły końca. W miniony weekend mieliśMY okazję spotkać się z młodymi piłkarzami i piłkarkami z rocznika 2009, na obiekcie PANATTONI ARENA, gdzie na co dzień trenują drużyny Akademii BVB im. Łukasza Piszczka.

Rocznik 2009 tworzy w Naszej Akademii najstarszą drużynę. Podczas odbywających się Dni Pasji wszyscy uczestnicy oraz uczestniczki pokazali wielką radość do piłki nożnej. Dzieci dały z siebie wszystko prezentując swoje umiejętności podczas treningu.

Tak samo jak w poprzednich tygodniach, uczestnicy zostali podzieleni na grupy, tak aby w bezpieczny dla Wszystkich sposób przeprowadzić trening w ramach Dni Pasji. Trenerzy od rana do godzin popołudniowych przyglądali się młodym zawodnikom, sprawdzając ich umiejętności oraz zaangażowanie. Wszystko to odbywało się z wielkim uśmiechem oraz radością, gdyż przede wszystkim zależało Nam, aby dzieci dobrze się bawiły podczas czasu spędzonego na Naszej Akademii.

CieszyMY się, że tak liczna grupa dzieci chciałaby stać się częścią czarno – żółtej drużyny Naszej Akademii. Poziom umiejętności piłkarskich uczestników był imponujący. Dzieci pełne pasji i zapału kolejny raz pokazały Nam, że kochają piłkę nożną.

DzięujeMY wszystkim uczestnikom za udział w Dniach Pasji! CieszyMY się, że dzięki piłce nożne i uprawianiu sportu, możeMY przeżywać tak piękne chwile, jak w minionych tygodniach w Naszej Akademii

zapraszaMY do galerii zdjęć